SunShine Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acesta este forumul OFICIAL al serverului SunShine
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cum sa faci yang in cel mai LEGAL mod posibil

Go down 
AuthorMessage
TheBloodySniper
Administrator
Administrator
TheBloodySniper


Posts : 67
Puncte : 164
Reputatie : 3
Join date : 2011-07-07
Age : 26
Location : Odobesti

Cum sa faci yang in cel mai LEGAL mod posibil Empty
PostSubject: Cum sa faci yang in cel mai LEGAL mod posibil   Cum sa faci yang in cel mai LEGAL mod posibil EmptyMon Aug 01, 2011 10:31 am

M-am gandit sa postez un ghid despre yang. Stiu ca majoritatea jucatorilor Metin2, la un moment dat intra intr-o criza de yang.

1. Comertul

Intrati pe un canal mai aglomerat(de obicei CH1 e cel mai aglomerat) si va uitati la preturile puse de playeri la diverse iteme. Le cumparati pe cele mai ieftine, si le vindeti cu un pret mai mare.


2. D.T.

Un jucator experimentat poate iesi din turnul demonilor cu peste 100 000 000(1kkk) pe zi. Apropo.. in Turnul Demonilor (D.T.) puteti intra doar daca aveti lv 40. D.T. se afla in mijlocul Templului din Valea Seungryong.
(asta doar pe private) si 1 000 000 pe zi pe RO

3. Metine si monstri

Metinele de nivelul vostru ofera mai multe iteme
decat oricare altul. Iar itemul primit, il puteti vinde. Tot asa e si cu monstri.

4. Un cont de nivel mai mic

Ei bine… un cont de nivel mai mic, v-ar prinde bine, deoarece, nu numai ca veti economisi timp la magazin, ci veti face rost si de medalii de cal, pe care le puteti vinde. La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal. (asta doar pe ro )

5.Item-Shop-ul ar fi o solutie

Probabil v-ati saturat si voi de playerii care se tin dupa voi si fura yangul. Ei bine in item shop s-a adaugat un item special care strange yangul automat. Merita cumparat.

Asta e tot. Sper ca v-a fost de ajutor.Daca am facut greseli va rog sa-mi spuneti. Twisted Evil Crying or Very sad
Back to top Go down
http://sunshinemetin2.site40.net
 
Cum sa faci yang in cel mai LEGAL mod posibil
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SunShine Metin2 :: Discutii :: Tutoriale-
Jump to: