SunShine Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acesta este forumul OFICIAL al serverului SunShine
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ghid Ninja Arc

Go down 
AuthorMessage
[σωη]ғяεεdσм
Administrator
Administrator
[σωη]ғяεεdσм


Posts : 39
Puncte : 96
Reputatie : 0
Join date : 2011-07-07
Location : Undeva in C://Program Filles

Ghid Ninja Arc Empty
PostSubject: Ghid Ninja Arc   Ghid Ninja Arc EmptyMon Aug 01, 2011 5:08 am

Ninja arc este un caracter puternic care isi poate dobora adversarul de la distanta.Cu skillurile lui puternice,este unul dintre cele mai bune caractere.Skillurile de la arc sunt facute pentru lupta PvP.
Skiluri:

Ninja arc are urmatoarele skiluri:sageata otravita,father walk,sageata de foc ,sageti repetate,dus de sageti. Mai multe detalii:
Arrow shower Caracter Metin2 Ninja Arc/Archer Caracteristici:trage mai multe sageti in diferite tinte.

Avantaje:consuma putin pm, paguba medie, ataca mai multe tinte si timp scurt de incarcare.

Dezavantaje:poate rata tinta.
Fire arrow Caracter Metin2 Ninja Arc/Archer Caracteristici:sageata puternica.

Avantaje:nu rateaza tinta,are timp scurt de incarcare.

Dezavantaje:inca nu am gasit.
Poison arrow Caracter Metin2 Ninja Arc/Archer Caracteristici: sageata cu otrava.

Avantaje:poate prinde otravita.

Dezavantaje:nu am gasit.
Repetitive shot Caracter Metin2 Ninja Arc/Archer Caracteristici:trage mai multe sageti in adversar.

Avantaje:nu rateaza tinta.

Dezavantaje: o sageata are atacul destul de mic.
Feather walk Caracter Metin2 Ninja Arc/Archer Caracteristici:mareste viteza de mers.

Avantaje:mareste viteza de mers.

Dezavantaje:durata relativ mica .
Cum sa construim un ninja arc perfect?

Ei bine acest caracter este destul de bun deoarece poate ataca adversarul de la distanta.Un ninja arc trebuie sa fie la fel ca un ninja lame.Un ninja arc ar trebui sa urce DEX-2 si VIT-1 pana cand DEX ajunge la 50, apoi ridicati VIT pana la 40, pentru a avea aprare. Iar apoi STR-1 si DEX-2 pana ce ajung la 90. Urmatorul e VIT si ultimul INT.

Primul master ar trebui sa fie la Sageata de Foc, deoarece are un atac foarte puternic. Al II-lea master trebuie sa fie Sageata Otravita deoarece are sansa de otravita. Urmatoarele master sunt la alegerea voastra eu insa va recomand sa lasati Feather walku-ul pentru ultimul master.
In duel

In duel el trebuie intai sa-si faca father walk-ul,apoi da sageata de foc urmata de sageata otravita, si apoi unul din celelalte skilluri.Este foarte bun in duel deoarece poate ataca de la distanta.

Acesta este un caracter Ninja – Arc/Archer.Sper ca va fost folositor.
Back to top Go down
 
Ghid Ninja Arc
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ghid Ninja Lama
» Ghid Saman Dragon
» Ghid Razboinic Corp
» Ghid Razboinic Mental
» Ghid Saman Vindecator

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SunShine Metin2 :: Discutii :: Tutoriale-
Jump to: