SunShine Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acesta este forumul OFICIAL al serverului SunShine
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cum sa ne ajutati

Go down 
2 posters
AuthorMessage
TheBloodySniper
Administrator
Administrator
TheBloodySniper


Posts : 67
Puncte : 164
Reputatie : 3
Join date : 2011-07-07
Age : 26
Location : Odobesti

Cum sa ne ajutati Empty
PostSubject: Cum sa ne ajutati   Cum sa ne ajutati EmptyMon Jul 11, 2011 10:56 am

Dupa lungi incercari de a face sarverul pe IP am esuat, echipa SunShineMetin2 prin acest forum va cere ajutorul


click aici si primesti si poate castigi http://www.simionconstantin.uphero.com/1_2_Products.html

Cum sa ne ajutati ?

Avem nevoie ne ajutati cu sfaturi pentru a putea pune serverul pe IP si de a nu mai fi nevoie sa download-ati Hamachi, cred ca ar fi comod pentru tpti ca serverul sa fie pe IP

Problema cu serverul cand incercam sa-l trecem la IP :

Nu merge sa ma conectez la el cu WinScp, FileZilla
Si ramane blocat la login

Mai este o problema si aceea ca pagina de register nu merge deoarece unul (nu-i mai zic numele) a dat flood la site Evil or Very Mad Twisted Evil Shocked


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Am fost ajutat
Topic Closed, vor veni 2 GM noi pe server (cel care m-a ajutat si unul care o sa bage anti-flood)


anti-flood a fost adaugat cu succes, pt o mai mare securitate a serverului au fost schimbate contul si parola de la NAVICAT si SERVER
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________


SERVER CLOSED (pana schimbam hostul)
Cautam moderator pentru server (va fii ales din cei mai buni playeri------>>>donatori)

moderatorul nu va fii GM va avea doar [MOD] in fata numelui si daca isi face bine treaba si eventual aduce si playeri va primi GM

daca nu isi fa face treaba si vom primi multe reclamatii de la playeri VA FII ALES UN NOU MODERATOR


Last edited by TheBloodySniper on Wed Oct 19, 2011 12:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://sunshinemetin2.site40.net
[σωη]ғяεεdσм
Administrator
Administrator
[σωη]ғяεεdσм


Posts : 39
Puncte : 96
Reputatie : 0
Join date : 2011-07-07
Location : Undeva in C://Program Filles

Cum sa ne ajutati Empty
PostSubject: Re: Cum sa ne ajutati   Cum sa ne ajutati EmptyWed Jul 27, 2011 6:33 am

Nu mai avem nevoie de ajutor :) am aflat tot ce vroiam :)
Revenim cu siteul :)
Back to top Go down
 
Cum sa ne ajutati
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SunShine Metin2 :: Help Server - Premii daca ne ajutati :: Primiti GM daca ne ajutati !!!-
Jump to: